FREQUENTLY ASKED QUESTIONS

Sipariş verebilmek için üye olmak zorunda mıyım?

Evet, Esotte.com’dan havale/eft veya kapıda ödeme sistemiyle sipariş verebilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Esotte.com’a üye olmak ücretli mi?

Hayır, Esotte.com’a üye olmak için hiçbir ücret ödemeniz gerekmiyor.

Esotte.com’dan nasıl sipariş verebilirim?

Satın almak istediğiniz ürünü/ürünleri sepetinize ekledikten sonra sepetim sayfasından, teslimat ve fatura adresi bilgilerinizi doldurdurup alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Ürünlerin fiyatına KDV dahil midir?

Evet, tüm ürünlerin fiyatlarına KDV dahildir.

Siparişim bana ne zaman ulaşır?

Siparişiniz verdiğiniz ürün/ürünler aynı gün içerisinde kargoya teslim edilip, Türkiye için 1-3 iş günü içerisinde elinize ulaşır.

Ürünü teslim alırken nelere dikkat etmeliyim?

Siparişinizi teslim alırken kargo paketinde yırtılma, ezilme, ıslanma gibi bir sorun olup olmadığını mutlaka kontrol ediniz.

Ürünü iade etmek istediğimde ne yapmam gerekiyor?

İade etmek istediğiniz ürün/ürünleri, kullanılmamış ve tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmemiş olması koşuluyla, faturası, orijinal ambalajı ve iade formu doldurulmuş bir şekilde, siparişi teslim aldığınız tarihten itibaren 14(ondört) iş günü içinde geri göndermek için, Return Policy sayfasındaki iade formunu doldurarak bizimle iletişime geçiniz.

İade etme süresi kaç gündür?

Satın aldığınız ürünleri 14(ondört) iş günü içerisinde iade edebilirsiniz.

Ürün değişikliği yapmak istediğimde ne yapmalıyım?

Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 14(ondört) iş günü içerisinde ürünü faturası ile birlikte tarafımıza gönderebilirsiniz.
Değişim yapılmasını istediğiniz ürünü ve faturasını, paketi hasar görmemiş olarak, ürünün kullanılmamış hali ve tüm aksesuarlarıyla birlikte göndermenizi rica ederiz. Faturasız gönderilen değişim ürünleri tarafımızca kabul edilmeyecektir. İade işlemi ile ilgili diğer sorularınız için bizimle iletişime geçiniz.

Hangi durumlarda iade/değişim talep edemiyorum?

İade/değişim talebinizin kabul edilmesi için gönderilen ürünün paketinin hasar almamış, ürünün kullanılmamış ve zarar görmemiş olması gerekmektedir. Ürünü; faturası, orijinal kutusu, orijinal ambalajı ve kesilip kopartılmamış etiketi ile birlikte, yanında gönderilen dokümanlar ve tüm aksesuarlar da dahil edilerek göndermeniz gerekmektedir. İadenin gerçekleşebilmesi için ürünlerin kullanılmamış ve bozulmamış olması gerekmektedir. Orijinal kutu üzerine kargo etiketi yapıştırılmamasını ya da koli bandı kullanılmamasını rica ederiz. Aksi halde iade/değişim işlemi gerçekleştirilemeyecektir.